Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KEMPER Profiler - Switch k MIDI Forte - doporučte
Hello,

I have such a problem that I partially solved, but I'm not happy. Own MIDI Forte MIDI pedal, which has the option to connect two expression pedals, but instead of the EXP pedal switch. So far, I have taken over the ZOOM FS-01 but it is momentary and it works in the sense that the selected control function is active in compressed state when it is released is OFF.

It can be used, but I would have to recommend a switch for this pedal, which would change the position from OFF to OFF or vice versa (as set by RIG KEMPERA).

Please guess the type (marker model) of a switch that would change this MIDI Forte which would change the position from ON to OFF or OFF to ON, thank you Smile

* * *

Zdravím,

Mám taký problém, ktorý som čiastočne vyriešiel, ale nie som spokojný. Vlastním MIDI pedál MIDI Forte a ten má okrem iného možnosť pripojiť dva expression pedály, ale namiesto EXP pedálu prepínač. Zatiaľ som si zohnal prepínač ZOOM FS-01, ktorý je ale momentary a funguje v tom zmysle, že zvolená funkcia ovládania je aktívna v stlačenom stave, akonáhle ho uvoľním, je OFF.

Dá sa to používať, ale potreboval by som doporučiť k tomuto pedálu taký prepínač, ktorý by pri každom stlačení menil pozíciu z on na OFF alebo opačne (podľa toho ako by to bolo nastavené v RIGU KEMPERA).

Prosím poraďte typ (značku - model) prepínača, ktorý by k tomuto MIDI Forte ktorý by pri každom stlačení menil pozíciu z on na OFF resp OFF na ON, ďakujem Smile
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)